O wszystkim i o niczym. Zaczynamy blogować!

Od dzisiaj (mamy dziś pamiętną datę 20 września 2015 roku) będą się regularnie na łamie Bloga auto-fascynacji pojawiały wpisy będące rezultatem emocji związanych z tym, co wszyscy odwiedzający niniejszą stronę kochamy – motoryzacją.

Na rynku pojawił się nowy, ciekawy model? Lub paskudny z wyglądu do tego stopnia, że komputer automatycznie wrzucił wygaszacz ekranu? Cokolwiek będzie w stanie poruszyć mnie do podzielenia się z Wami emocjami, pojawi się tu, na łamie Bloga.

Ale nie tylko to. Regularnie będą pojawiały się wpisy o charakterze poradnika zakupu samochodów. Przemyślenia typu, co kupiłbym, gdybym miał ok. 5000 Euro i chciał udać się poszaleć po lesie w zimie. Będą się też pojawiały linki do ciekawych ogłoszeń lub samochodów o charakterze kolekcjonerskim. Nierzadko trafiają nam się ogłoszenia typu BMW 320i z 1990 roku z przebiegiem… 800 kilometrow. Takie auta warto zobaczyć, a niektórzy przypuszczalnie dołączyliby takie cacko do swojej kolekcji.

Ale co najważniejsze, ten Blog ma na celu nie tylko dostarczyć Wam rozrywki i ciekawych materiałów do oglądania, lecz przede wszystkim zachęcić do komentowania i brania czynnego udziału w dyskusji i wpólnego tworzenia tego działu. Jesteśmy otwarci na Wasze pytania, propozycje tematów lub własne znalezione ciekawostki. Komentujcie, piszcie mejle i wymieniajcie sie z nami Waszymi opiniami. Mamy nadzieję spędzić tu z Wami sporo emocjonujących chwil, pisząc o nietuzinkowych autach, wymieniając się doświadczeniami. Służymy też naszą radą i pomocą, oczywiście w możliwym zakresie. To co robimy, robimy z zamiłowania do tematu i po godzinach, więc czasowo w ograniczonym stopniu.

Tak więc czytajcie, komentujcie i przesyłajcie znajomym, którzy mają tak samo nie pokolei w głowie jak my maniacy motoryzacyjni. Już niedługo startujemy. Zostańcie z nami!

Rob

Pozostaw komentarz

Trzeba się zalogować, aby dodawać komentarze.