Varsovia Concept Car

varsovia_logo

Dzisiaj mamy dla Was prawdziwie sensacyjną wiadomość. W dniu dzisiejszym medialną premierę świętuje projekt, który budzi w nas ogromne emocje i nadzieje. Tematem projektu Varsovia Concept jest stworzenie auta polskiej produkcji o supernowoczesnej konstrukcji, pięknym designie, bogatym wyposażeniu oraz najnowocześniejszej technologii na pokładzie. Nowatorski i emocjonujący design zarówno wnętrza jak i sylwetki auta jest w całości wykonany przez polskie studio designu pod kierownictwem młodego i utalentowanego designera, Romana Kadler.

Przez ostatnich kilkanaście miesięcy (o ile nie dłużej) mieliśmy okazję śledzić powstawianie pierwszej medialnej wizualizacji, za którą stoi mnóstwo pracy i wysiłku teamu, złożonego z wielu specjalistów różnych branż. Przemyślana jest nie tylko sylwetka auta, ale i wszelkie rozwiązania technologiczne, materiały użyte we wnętrzu, wyposażenie, systemy elektroniczne…

Nie pozostaje nam nic innego jak odesłać Was na oficjalną stronę projektu: www.varsoviaconcept.com

Jako oficjalny partner medialny będziemy na bieżąco informować Was o postępach projektu i wszelkich nowościach z nim związanych. Będziecie jako pierwsi o wszystkim wiedzieć – na łamach auto-fascynacje.pl!

Poniżej mała galeria auta – jak Wam się podoba Varsovia Concept?

Pozostaw komentarz

Trzeba się zalogować, aby dodawać komentarze.